Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SMS od księdza: Przyjdźcie na egzekucję

Utworzony przez kolo olo, 15 marca 2009 r. o 20:48 Powrót do artykułu
rodak napisał:
Ks.Puzewicz ani bp.Życiński tego nie potępią ponieważ dużo wiernych to dużo dutków -dla nich i jeszcze kilku biskupów w RP to jest najważniejsze. Ludzie dadzą raz się oszukać,a co potem ?W Milejowie nie powinno być z tym problemu,ksiądz może następnym razem powiedzieć na przykład,że produkowane wino w tutejszych zakładach to krew........ (nie powiem aby nie blużnić)wyobrażacie sobie jak pociągną masy aby kupować ten produkt-i znów forsa,-tylko jak to masię do wiary?
Ks. Komosa nie zorganizował tej Drogi Krzyżowej żeby zebrać kasę. Jej celem było zwrócenie uwagi na obecny w dzisiejszym świecie problem aborcji. W tym wszystkim nawet przez chwilę nie chodziło o pieniądze! A to że ks. Puzewicz poparł działania ks. Wojciecha to tylko dowód na to że nie boi sie otwarcie mówić o problemach! Ja osobiście w 100% popieram księdza Wojciecha i jego młodzież Pomysł jest fenomenalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Milejowie zdarzył się chyba przypadek reinkarnacji Tomasa Torguemady w osobie ks.Wojciecha. Ciekaw jestem dalszych poczynań milejowskiego inkwizytora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooooooooooooo Michał wrócił do domu, więc pewnie zaraz będą pozytywne opinie nt. Wojciecha:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
Ks.Puzewicz ani bp.Życiński tego nie potępią ponieważ dużo wiernych to dużo dutków -dla nich i jeszcze kilku biskupów w RP to jest najważniejsze. Ludzie dadzą raz się oszukać,a co potem ?W Milejowie nie powinno być z tym problemu,ksiądz może następnym razem powiedzieć na przykład,że produkowane wino w tutejszych zakładach to krew........ (nie powiem aby nie blużnić)wyobrażacie sobie jak pociągną masy aby kupować ten produkt-i znów forsa,-tylko jak to masię do wiary?
właśnie zastanawiąjące jest to dlaczego tak martwisz się te pieniądze? zamiast o Kościół. jak to się mówi po prostu zazdrość dupę ściska:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie liczy się iłość zdobycia wiernych tylko jakość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
KS.WOJCIECH WŁAŚNIE MA RACJE ŻE OSTRZEGA NAS PRZED ZŁYMI DUCHAMI...
Może z tym to ma racje, bo głupio nawet nie gada... Ale bez przesady jak dostałam tego sms-a to nie wiem jakiegoś szoku dostałam... Na początku myślałam, że ktoś z moich znajomych chce popełnić samobójstwo. Dopiero potem zaczynałam powoli rozumieć, że ta treść mi się nie zgadza... (Egzekucja- skazany przez Matkę coś tu nie tak). Ale szczerze mówiąc, Wy Ksm-owicze i Ksiądz mogliście inaczej zachęcić ludzi do przyjścia do Kościoła... naprawdę jest dużo sposobów, a nie tak wręcz kontrowersyjny. Nie pochwalam tego co Ksiądz zrobił razem z Ksm-em. Powinniście się zastanowić Wy Ksm-owicze, czy wy funkcjonujecie jak normalny, prawdziwy KSM... Bo ja osobiście mam pewne wątpliwości... Mi się to za bardzo nie podoba co teraz tam robicie, w jaki sposób funkcjonujecie... pomyślcie nad tym.. nie naskakujcie od razu na to co napisałam. Pomyślcie. Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szagi Elo napisał:
Bardzo bym prosił aby zaprzestać krytykowania księdza Wojciecha, bo przecież Bug mu dal taka moc ze 1 palcem by zburzył szkole;o Ave \../ ''O.o' \../ Ave
Szagi dziecko drogie nie " Bug " tylko Bóg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy napisał:
A w przyszłym roku pójdziecie z nim na krucjatę.
juz w tym roku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marq napisał:
ooooooooooooo Michał wrócił do domu, więc pewnie zaraz będą pozytywne opinie nt. Wojciecha:)
no już jestem pół godziny w domu:) miło mi że o mnie wspomniałeś a Księdza będę bronił, bo uważam że ma rację!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xvx napisał:
Może z tym to ma racje, bo głupio nawet nie gada... Ale bez przesady jak dostałam tego sms-a to nie wiem jakiegoś szoku dostałam... Na początku myślałam, że ktoś z moich znajomych chce popełnić samobójstwo. Dopiero potem zaczynałam powoli rozumieć, że ta treść mi się nie zgadza... (Egzekucja- skazany przez Matkę coś tu nie tak). Ale szczerze mówiąc, Wy Ksm-owicze i Ksiądz mogliście inaczej zachęcić ludzi do przyjścia do Kościoła... naprawdę jest dużo sposobów, a nie tak wręcz kontrowersyjny. Nie pochwalam tego co Ksiądz zrobił razem z Ksm-em. Powinniście się zastanowić Wy Ksm-owicze, czy wy funkcjonujecie jak normalny, prawdziwy KSM... Bo ja osobiście mam pewne wątpliwości... Mi się to za bardzo nie podoba co teraz tam robicie, w jaki sposób funkcjonujecie... pomyślcie nad tym.. nie naskakujcie od razu na to co napisałam. Pomyślcie. Pozdrawiam
no. takich ludzi to aż miło posłuchać (poczytać). osobiście nie zgadzam się z tą osobą, ale to jest pierwsza konstruktywna krytyka jak do tej pory:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są rodzice tych ksmowiczów? Pozwalacie im chodzić na spotkania do domu tego księdza? Chyba nie kochacie swoich dzieci, albo nie wiecie dokąd tak naprawdę chodzą i co tam u niego knują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~studentka~ napisał:
no. takich ludzi to aż miło posłuchać (poczytać). osobiście nie zgadzam się z tą osobą, ale to jest pierwsza konstruktywna krytyka jak do tej pory:(
Dziękuję za w pewnym sensie uznanie ;) Każdy ma swoje poglądy... Tylko nie rozumiem ludzi którzy aż najerzdzają na Księdza... No bez przesady.. nawet na forum chyba trochę kultury nie zaszkodzi. to jest starsza osoba a nie jakiś gówniarz.. jak już pisałam nie pochwalem tego co zrobił ale jednak.. jako taki szacunek do starszych mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xvx napisał:
Dziękuję za w pewnym sensie uznanie Każdy ma swoje poglądy... Tylko nie rozumiem ludzi którzy aż najerzdzają na Księdza... No bez przesady.. nawet na forum chyba trochę kultury nie zaszkodzi. to jest starsza osoba a nie jakiś gówniarz.. jak już pisałam nie pochwalem tego co zrobił ale jednak.. jako taki szacunek do starszych mam.
zgadzam się szacunek trzeba zachować.. no cóż.. ale myśle, że nie ma co się przejmowac takimi ludźmi to gówniarze mocni w gębie, którzay myślą, ze będą fajni jak pojadą po ksiedzu.. tyle, ze zapewne jak rozmawiają z księdzem to zwieszają głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xvx napisał:
Dziękuję za w pewnym sensie uznanie Każdy ma swoje poglądy... Tylko nie rozumiem ludzi którzy aż najerzdzają na Księdza... No bez przesady.. nawet na forum chyba trochę kultury nie zaszkodzi. to jest starsza osoba a nie jakiś gówniarz.. jak już pisałam nie pochwalem tego co zrobił ale jednak.. jako taki szacunek do starszych mam.
Starsza osoba? Ksiądz jest dorosły, ale metody ma jak gówniarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem tak łatwiej jest pisać w negatywny sposób o całej tej sprawie, nie mając pozytywnych argumentów. To po pierwsze, po drugie mnie, KSM, Księdza Bóg będzie rozliczał tak samo jak Was, akurat Nas w tej sprawie z dobrego uczynku, natomiast Was z opinii na jego temat, a szczególnie tych opinii oczerniających Nas. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A. napisał:
zgadzam się szacunek trzeba zachować.. no cóż.. ale myśle, że nie ma co się przejmowac takimi ludźmi to gówniarze mocni w gębie, którzy myślą, ze będą fajni jak pojadą po ksiedzu.. tyle, ze zapewne jak rozmawiają z księdzem to zwieszają głowę.
No dokładnie mocni w gębie na forum.. a wiekszosć zapewne do Bierzmowania się wybiera i w realu dupę liżą że tak powiem sama jestem młodą osobą i nie wyobrażam sobie by pisać tak jak to inni starsi nawet ludzie robią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pokażę Wam jak klecha molestuje ministranta!" Wtedy mógłby liczyć na pielgrzymki z całej Polski - deb***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ja powiem tak łatwiej jest pisać w negatywny sposób o całej tej sprawie, nie mając pozytywnych argumentów. To po pierwsze, po drugie mnie, KSM, Księdza Bóg będzie rozliczał tak samo jak Was, akurat Nas w tej sprawie z dobrego uczynku, natomiast Was z opinii na jego temat, a szczególnie tych opinii oczerniających Nas. Pozdrawiam.
Ksm-owicz prawda? widać... To, że należysz do Ksm-u nie znaczy że Was tylko za dobre uczynki bedzie Bóg sądził... złe też widzi i nie zapomina o złych ze wszystkich bedze sądził Bóg. My zwykli ludzie nie należący do żadnych Ksm-ow też robimy dobre uczynki itp. wcale nie musimy nalezec do Ksmu. Bóg nas też widzi I nie wieże że w Ksm-ie w Milejowie są same dobre duszyczki.. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że ta cała akcja księdza i ksm-u zrobiła wiecej złego niż dobrego. Wywołała tylko głupią dyskusję, która nigdzie nie prowadzi. Ksiądz znalazł ludzi podobnych do siebie (większość z was wie, kto nalezy do tego całego ksm-u) i może realizować swoje chore pomysły. KSIĘŻE jesteś zgorszeniem dla młodych ludzi, opamiętaj się i módl się o przebaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xvx napisał:
Ksm-owicz prawda? widać... To, że należysz do Ksm-u nie znaczy że Was tylko za dobre uczynki bedzie Bóg sądził... złe też widzi i nie zapomina o złych ze wszystkich bedze sądził Bóg. My zwykli ludzie nie należący do żadnych Ksm-ow też robimy dobre uczynki itp. wcale nie musimy nalezec do Ksmu. Bóg nas też widzi I nie wieże że w Ksm-ie w Milejowie są same dobre duszyczki.. Pozdrawiam
Ja wiem, wiem. Cisze się, że są tez tacy ludzie jak Ty. Mi w tej wypowiedzi chodziło dokładnie o Akcje Duchowej Adopcji, która mam nadzieje wiesz jest pozytywna, tyle że opinie innych gardzą naszymi osobami. Tak Ksmowiczka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...